Iimoto ze-SCZ Series ezihambelanayo zokungavumi
I-SCZ series Synchronous Reluctance Motor yenzelwe ngokuzimeleyo, Le moto yimoto yombane enamanqanaba amathathu enesakhiwo serotor esifana nemagnethi, yamkela uyilo lobukhulu besakhelo esiqhelekileyo se-IEC ukuhlangabezana neemfuno ezahlukeneyo zabathengi, kwaye inokubonelela ngeemveliso zochungechunge lwe-IE5, IE4, IE3, kubandakanya nemoto yokungafuni ukuhambelana ecocekileyo.
Inkcazo
| Umgangatho | IEC60034 |
| Ubungakanani besakhelo | H80-315mm |
| Amandla alinganisiweyo | 0.75kW-200kW |
| Iidigri okanye ukusebenza kakuhle kwamandla | IE5 |
| I-voltage kunye ne-frequency | 400V/50Hz |
| Amanqanaba okhuselo | IP55 |
| Amanqanaba obushushu/Ukunyuka kobushushu | F/B |
| Indlela Yokufaka | B3、B5、B35、V1 |
| Ubushushu obugciniwe | -15°C ~+40°C |
| Umswakama ohambelanayo kufuneka ube ngaphantsi kwe-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphantsi kwe-1000 m ngaphezu kolwandle | |
| Indlela Yokupholisa | IC411 |
| Umsebenzi | S1 |
| Into yenkonzo | 1.0 |
Ulwazi loku-odola
● Le khathalogu yireferensi yabasebenzisi kuphela. Nceda uxolele ukuba ukuba naluphi na utshintsho lweemveliso aluyi kwenza ezinye iinkcukacha kwangaphambili. Le khathalogu yireferensi yabasebenzisi kuphela. Nceda uxolele ukuba ukuba naluphi na utshintsho lweemveliso aluyi kwenza ezinye iinkcukacha kwangaphambili.
● Nceda uqaphele idatha elinganisiweyo xa uodola, efana nohlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isantya, iklasi yokukhusela, iklasi yokukhusela, uhlobo lokufakela njalo njalo.
● Singayila size sivelise iimoto ezikhethekileyo njengoko kulandelwa ngokweemfuno zomthengi:
1. i-voltage ekhethekileyo, i-frequency kunye namandla;
2. udidi olukhethekileyo lokukhusela kunye nodidi lokukhusela;
3. kunye nebhokisi yesiphelo kwicala lasekhohlo, iziphelo zeshaft ezimbini kunye neshaft ekhethekileyo;
4. injini enobushushu obuphezulu okanye injini enobushushu obuphantsi;
5. isetyenziswa kwithafa okanye ngaphandle;
6. amandla aphezulu okanye into ekhethekileyo yenkonzo;
7. ene-heater, i-PT100 yeebheringi okanye ii-winding, i-PTC njalo njalo;
8. ene-encoder, iibheringi ezigqunyiweyo, okanye isakhiwo sebheringi esigqunyiweyo;
9. kunye nabanye abantu.










