Injini yoKusebenza kakuhle ye-IE2
Inkcazo
| Umgangatho | IEC60034-30 |
| Ubungakanani besakhelo | 80-355 |
| Imveliso | 0.18kW-355kW |
| Iklasi yokusebenza kakuhle | IE2 |
| I-voltage/i-frequency | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Isidanga soKhuselo | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Iklasi yokwambathisa/iklasi yokunyuka kobushushu | F\B |
| Amalungiselelo okufakela | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ubushushu obugciniwe | -15°C -+40°C |
| Umswakama ohambelanayo kufuneka ube ngaphantsi kwe-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphantsi kwe-1000m ngaphezu kolwandle | |
| Indlela Yokupholisa | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Umsebenzi | S1 |
| Into yenkonzo | 1.0 |
Izixhobo zeMveliso
Umyalelo woku-odola
● Le khathalogu yenzelwe abathengi kuphela. Nceda uthethelele ukuba ukuba kukho naluphi na utshintsho kwimveliso, akukho manqaku ongezelelweyo aya kwenziwa kwangaphambili.
● Xa uodola, nceda uqwalasele idatha yeodolo, efana namandla, i-voltage, isantya, iklasi yokwambathisa, iklasi yokukhusela, uhlobo lofakelo, njl.njl. yemodeli yemoto.
● Singaya kuyilo olukhethekileyo kunye nokuveliswa kweemveliso zeemoto ezikhethekileyo ngokweemfuno zakho.
1. Iivolthi ezikhethekileyo, iifrekshini kunye namandla.
2. Udidi olukhethekileyo lokukhusela kunye nodidi lokukhusela;
3. Icala lasekhohlo elinebhokisi yokuhlangana, isiphelo somngxuma ophindwe kabini kunye nomngxuma okhethekileyo;
4. Iimoto ezinobushushu obuphezulu okanye iimoto ezinobushushu obuphantsi ;
5. Isetyenziswa kwiindawo eziphakamileyo okanye ngaphandle.
6. Amandla aphezulu okanye into ekhethekileyo yenkonzo.
7. Ngezifudumezi, iibheringi okanye iiwindings ze-PT100, PTC, njl.
8. Nge-encoder, i-insulated bearing, okanye ulwakhiwo lwe-insulated bearing.
9. Ezinye iimfuno.









