Injini yoKusebenza kakuhle ye-IE1
Inkcazo
| Umgangatho | IEC60034-30 |
| Ubungakanani besakhelo | 80-355 |
| Imveliso | 0.18kW-315kW |
| Iklasi yokusebenza kakuhle | IE1 |
| I-voltage/i-frequency | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Isidanga soKhuselo | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Iklasi yokwambathisa/iklasi yokunyuka kobushushu | F/B |
| Amalungiselelo okufakela | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ubushushu obugciniwe | -15°C ~+40°C |
| Umswakama ohambelanayo kufuneka ube ngaphantsi kwe-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphantsi kwe-1000 m ngaphezu kolwandle | |
| Indlela yokupholisa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Umsebenzi | S1 |
| Into yenkonzo | 1.0 |
Ulwazi loku-odola
● Le khathalogu yenzelwe ulwazi lomsebenzisi kuphela. Siyaxolisa ngokunganiki isaziso kwangaphambili malunga notshintsho lwemveliso.
● Xa uodola, nceda ucacise uhlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isantya, iklasi yokukhusela, iklasi yokukhusela, indlela yokufaka, njl.
● Singayila size senze iimoto ezikhethekileyo ngokweemfuno zabathengi ngolu hlobo lulandelayo
1. i-voltage ekhethekileyo, i-frequency kunye namandla
2. iiklasi ezikhethekileyo zokukhusela kunye nokukhusela
3. ngebhokisi yesiphelo yesandla sasekhohlo, iziphelo zeshaft ezimbini kunye neshafts ezikhethekileyo
4. Iimoto ezinobushushu obuphezulu okanye obuphantsi.
5. Ukusetyenziswa kwindawo ephakamileyo okanye ngaphandle
6. Amandla aphezulu okanye izinto ezikhethekileyo zenkonzo
7. kunye nobushushu, iibheringi okanye ii-windings PT100, PTC, njl.
8. nge-encoder, iibheringi ezizimeleyo okanye ulwakhiwo lweebheringi ezizimeleyo
9. Ezinye iimfuno.









