Injini yoKusebenza kakuhle ye-IE4
Iimoto ze-IE4 Series ziimoto zokungenisa iikheji eziyilwe ngokwemigangatho ye-IEC kunye nokusebenza kakuhle kwamandla kwe-IE4.
Inkcazo
| Umgangatho | IEC60034-30 |
| Ubungakanani besakhelo | 80-355 |
| Imveliso | 0.75kW-315kW |
| Iklasi yokusebenza kakuhle | IE4 |
| I-voltage/i-frequency | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Isidanga soKhuselo | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Iklasi yokwambathisa/iklasi yokunyuka kobushushu | F/B |
| Amalungiselelo okufakela | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ubushushu obugciniwe | -15°C ~+40°C |
| Umswakama ohambelanayo kufuneka ube ngaphantsi kwe-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphantsi kwe-1000 m ngaphezu kolwandle | |
| Indlela yokupholisa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Umsebenzi | S1 |
| Into yenkonzo | 1.0 |
Ukupakisha
Ulwazi loku-odola
● Le khathalogu yireferensi yabasebenzisi kuphela. Nceda uxolele ukuba ukuba naluphi na utshintsho lweemveliso aluyi kwenza ezinye iinkcukacha kwangaphambili. Le khathalogu yireferensi yabasebenzisi kuphela. Nceda uxolele ukuba ukuba naluphi na utshintsho lweemveliso aluyi kwenza ezinye iinkcukacha kwangaphambili.
● Nceda uqaphele idatha elinganisiweyo xa uodola, efana nohlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isantya, iklasi yokukhusela, iklasi yokukhusela, uhlobo lokufakela njalo njalo.
● Singayila size sivelise iimoto ezikhethekileyo njengoko kulandelwa ngokweemfuno zomthengi:
1. I-voltage ekhethekileyo, i-frequency kunye namandla;
2. Udidi olukhethekileyo lokukhusela kunye nodidi lokukhusela;
3. Ngebhokisi yesiphelo kwicala lasekhohlo, iziphelo zeshaft ezimbini kunye neshaft ekhethekileyo;
4. Imoto enobushushu obuphezulu okanye imota enobushushu obuphantsi;
5. Isetyenziswa kwithafa elithe tyaba okanye ngaphandle;
6. Amandla aphezulu okanye into ekhethekileyo yenkonzo;
7. Nge-heater, i-PT100 yeebheringi okanye ii-winding, i-PTC njalo njalo;
8. Nge-encoder, iibheringi ezigqunyiweyo, okanye isakhiwo sebheringi esigqunyiweyo;
9. Imfuneko yabanye.








