Injini yoKusebenza kakuhle ye-IE3
Iimoto ze-IE3 Series ziimoto ze-cage induction ezenzelwe ngokwemigangatho ye-IEC60034-30 kunye nokusebenza kakuhle kwamandla kwe-IE3.
Inkcazo
| Umgangatho | IEC60034-30 |
| Ubungakanani besakhelo | 80-355 |
| Imveliso | 0.75kW-315kW |
| Iklasi yokusebenza kakuhle | IE3 |
| I-voltage/i-frequency | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Isidanga soKhuselo | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Iklasi yokwambathisa/iklasi yokunyuka kobushushu | F/B |
| Amalungiselelo okufakela | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ubushushu obugciniwe | -15°C ~+40°C |
| Umswakama ohambelanayo kufuneka ube ngaphantsi kwe-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphantsi kwe-1000 m ngaphezu kolwandle | |
| Indlela yokupholisa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Umsebenzi | S1 |
| Into yenkonzo | 1.0 |
Inkqubo yoMveliso weFektri
Ulwazi loku-odola
● Le khathalogu yenzelwe ulwazi lomsebenzisi kuphela. Nceda uxolise ukuba ukuba kukho naluphi na utshintsho kwimveliso, akukho manqaku ongezelelweyo aya kwenziwa kwangaphambili.
● Xa uodola, nceda uqaphele idatha yokulinganisa, efana nohlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isantya, iklasi yokukhusela, iklasi yokukhusela, indlela yokufakela, njl.
● Singayila size senze iimoto ezikhethekileyo ngokweemfuno zabathengi ngolu hlobo lulandelayo
1. ii-voltages ezikhethekileyo, iifrequencies kunye namandla
2. iiklasi ezikhethekileyo zokukhusela kunye nokukhusela
3. kunye nebhokisi yesiphelo esekhohlo, iziphelo zeshaft ezimbini kunye neshafts ezikhethekileyo
4. Iimoto ezinobushushu obuphezulu okanye iimoto ezinobushushu obuphantsi.
5. Ukusetyenziswa emahlathini aphezulu okanye ngaphandle
6. Amandla aphezulu okanye izinto ezikhethekileyo zenkonzo
7. kunye nobushushu, iibheringi okanye ii-windings PT100, PTC, njl.
8. nge-encoder, iibheringi ezizimeleyo okanye ulwakhiwo lweebheringi ezizimeleyo.
9. Ezinye iimfuno.
Ukuba kukho nayiphi na kwezi zinto inomdla kuwe, nceda usazise. Siya kukuvuyela ukukunika ikowuteshini emva kokuba ufumene iinkcukacha zakho. Sinabo oonjineli bethu be-R&D abaziingcali ukuze bahlangabezane nazo naziphi na iimfuno, Silangazelela ukufumana imibuzo yakho kungekudala kwaye sinethemba lokuba sinethuba lokusebenza nawe kwixesha elizayo. Wamkelekile ukujonga umbutho wethu.










