Iimoto ze-YVF Converter-Fed
Iimoto zochungechunge lwe-YVF zisebenzisa isakhiwo se-rotor esine-squirrel-cage, zixhotyiswe nge-axial-flow ventilator eyahlukileyo ukuqinisekisa isiphumo esihle sokuphola ngesantya esahlukileyo.
Inkcazo
| Ubungakanani besakhelo | 80-355 |
| Imveliso | 0.75kW-355kW |
| I-voltage/i-frequency | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Indawo yokubaleka ye-torque engaguqukiyo kunye nendawo yokubaleka yamandla angaguqukiyo | 5-50Hz kunye ne-50-100Hz |
| Isidanga soKhuselo | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Iklasi yokwambathisa/iklasi yokunyuka kobushushu | F/B |
| Amalungiselelo okufakela | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ubushushu obugciniwe | -15°C ~+40°C |
| Umswakama ofanelekileyo kufuneka ungaphantsi kwama-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphantsi kwe-1000 m ngaphezu kolwandle. Ukuphola | |
| Indlela yokupholisa | IC416 |
| Umsebenzi | S1 |
| Into yenkonzo | 1.0 |
Ulwazi loku-odola
● Le khathalogu yireferensi yabasebenzisi kuphela. Nceda uxolele ukuba ukuba naluphi na utshintsho lweemveliso aluyi kwenza ezinye iinkcukacha kwangaphambili. Le khathalogu yireferensi yabasebenzisi kuphela. Nceda uxolele ukuba ukuba naluphi na utshintsho lweemveliso aluyi kwenza ezinye iinkcukacha kwangaphambili.
● Nceda uqaphele idatha elinganisiweyo xa uodola, efana nohlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isantya, iklasi yokukhusela, iklasi yokukhusela, uhlobo lokufakela njalo njalo.
● Singayila size sivelise iimoto ezikhethekileyo njengoko kulandelwa ngokweemfuno zomthengi:
1. i-voltage ekhethekileyo, i-frequency kunye namandla;
2. udidi olukhethekileyo lokukhusela kunye nodidi lokukhusela;
3. kunye nebhokisi yesiphelo kwicala lasekhohlo, iziphelo zeshaft ezimbini kunye neshaft ekhethekileyo;
4. injini enobushushu obuphezulu okanye injini enobushushu obuphantsi;
5. isetyenziswa kwithafa okanye ngaphandle;
6. amandla aphezulu okanye into ekhethekileyo yenkonzo;
7. ene-heater, i-PT100 yeebheringi okanye ii-winding, i-PTC njalo njalo;
8. ene-encoder, iibheringi ezigqunyiweyo, okanye isakhiwo sebheringi esigqunyiweyo;
9. kunye nabanye abantu.








