Iimoto zaselwandle zeYH
Iimoto zochungechunge lwe-YH zifakwe ngokupheleleyo kwi-fan cooled three phase asynchronous induction motor ukuze zisetyenziswe elwandle.
Inkcazo
| Ubungakanani besakhelo | 80-355 |
| Imveliso | 0.75kW-315kW |
| I-voltage/i-frequency | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Isidanga soKhuselo | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Iklasi yokwambathisa/iklasi yokunyuka kobushushu | F/B |
| Amalungiselelo okufakela | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ubushushu obugciniwe | 0°C ~+45°C |
| Umswakama ohambelanayo kufuneka ube ngaphantsi kwe-90% | |
| Indlela yokupholisa | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Umsebenzi | S1 |
| Into yenkonzo | 1.0 |
Ulwazi loku-odola
● Le khathalogu yireferensi yabasebenzisi kuphela. Nceda uxolele ukuba ukuba naluphi na utshintsho lweemveliso aluyi kwenza ezinye iinkcukacha kwangaphambili. Le khathalogu yireferensi yabasebenzisi kuphela. Nceda uxolele ukuba ukuba naluphi na utshintsho lweemveliso aluyi kwenza ezinye iinkcukacha kwangaphambili.
● Nceda uqaphele idatha elinganisiweyo xa uodola, efana nohlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isantya, iklasi yokukhusela, iklasi yokukhusela, uhlobo lokufakela njalo njalo.
● Singayila size sivelise iimoto ezikhethekileyo njengoko kulandelwa ngokweemfuno zomthengi:
1. i-voltage ekhethekileyo, i-frequency kunye namandla;
2. udidi olukhethekileyo lokukhusela kunye nodidi lokukhusela;
3. kunye nebhokisi yesiphelo kwicala lasekhohlo, iziphelo zeshaft ezimbini kunye neshaft ekhethekileyo;
4. injini enobushushu obuphezulu okanye injini enobushushu obuphantsi;
5. isetyenziswa kwithafa okanye ngaphandle;
6. amandla aphezulu okanye into ekhethekileyo yenkonzo;
7. ene-heater, i-PT100 yeebheringi okanye ii-winding, i-PTC njalo njalo;
8. ene-encoder, iibheringi ezigqunyiweyo, okanye isakhiwo sebheringi esigqunyiweyo;
9. kunye nabanye abantu.
Izicelo
Sineteknoloji yemveliso ephucukileyo, kwaye silandela izinto ezintsha kwiimveliso. Kwangaxeshanye, inkonzo elungileyo iphucule igama elihle. Sikholelwa ukuba lo gama nje uyiqonda imveliso yethu, kufuneka uzimisele ukuba ngamaqabane nathi. Silangazelela umbuzo wakho.








